Teilikorpi

KRJ - kouluratsastuskilpailut 14.09.2018

Päivämäärä 14.09.2018
Viimeinen ilmoittautumispäivä 28.08.2018
Vastuuhenkilö Enni (VRL-09601)
Järjestyspaikka Teilikorpi (TEIL8573)
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla

Rajoitukset

Kilpailut ovat avoinna kaikille
Luokkiin otetaan enintään 30 ratsukkoa
Ratsastaja saa tuoda enintään 3 hevosta yhteen luokkaan
Yksi hevonen saa osallistua enintään kahteen eri luokkaan ja yhteen luokkaan vain kerran

Osallistuminen

Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, hevosen VH-tunnus on vapaaehtoinen
Osallistuminen tapahtuu sähköpostitse osoitteeseen [email protected] otsikolla KRJ 491-500
Osallistumismuoto:
Luokka/luokat [rv]
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000

Luokat

Luokka 1: Vaativa B 30/30 TT
Luokka 2: Vaativa B 30/30 TT

Tulokset

Luokka 1: Vaativa B 30/30
1. jabberjinx (VRL-13570) - White Qiana VH16-031-0741
2. miivi (VRL-13320) - Valejumala
3. Enni (VRL-09601) - Ruskavaaran Sairaankuuma VH18-018-0067
4. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Kosahdus VH17-018-1299
5. Ireth (VRL-03777) - Abd Karim al Namys ox
6. Eveliina (VRL-13356) - Pyrynpolun Tosikova VH17-018-0013
7. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Vilukko
8. Shannon. (VRL-05645) - Primo Sarad VH17-003-0018
9. Lissu T. (VRL-12701) - Vuornan Tšaikovski
10. Lissu T. (VRL-12701) - Elohiljan Kuolemanheleä
11. Ireth (VRL-03777) - PP's Bente VH17-040-0006
12. dookie (VRL-04373) - Chalda Fair VH17-066-0047
13. sarqquu (VRL-04374) - Lehtikullan Napero VH15-018-1913
14. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Aikamatkaaja
15. miivi (VRL-13320) - Ranttaliksi
16. jabberjinx (VRL-13570) - Tiilikan Unikuvia VH16-018-2092
17. Enni (VRL-09601) - Lumiaava VH18-018-0063
18. enna (VRL-14704) - Tyrskyn Lilianna VH18-018-1083
19. Lissu T. (VRL-12701) - Tiilikan Humpuukia
20. Shannon. (VRL-05645) - Dahabu Patrycja VH18-003-0073
21. jabberjinx (VRL-13570) - Harlequin Langlock VH16-029-0275
22. enna (VRL-14704) - Hartolan Armoton VH18-018-1080
23. Eveliina (VRL-13356) - Niemen Hupsuliisa VH18-018-1238
24. dookie (VRL-04373) - Merkitön Meurik VH18-018-1218
25. sarqquu (VRL-04374) - Mallasarpa VH15-018-2342
26. Eveliina (VRL-13356) - Liinatar VH16-018-1961
27. Enni (VRL-09601) - WW Windholm
28. Ireth (VRL-03777) - Meriem al Namys ox
29. Desmi (VRL-14548) - Sinnamoni
30. Shannon. (VRL-05645) - Eligiusz al Braqa VH18-003-0061

Luokka 2: Vaativa B 30/30
1. Lissu T. (VRL-12701) - Tiilikan Humpuukia
2. jabberjinx (VRL-13570) - Harlequin Langlock VH16-029-0275
3. jabberjinx (VRL-13570) - Tiilikan Unikuvia VH16-018-2092
4. Ireth (VRL-03777) - Dakhm Mustaqill ox
5. enna (VRL-14704) - Hartolan Armoton VH18-018-1080
6. sarqquu (VRL-04374) - Mallasarpa VH15-018-2342
7. dookie (VRL-04373) - Chalda Fair VH17-066-0047
8. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Kosahdus VH17-018-1299
9. jabberjinx (VRL-13570) - White Qiana VH16-031-0741
10. Enni (VRL-09601) - Lumiaava VH18-018-0063
11. Eveliina (VRL-13356) - Niemen Hongankolistaja VH18-018-0315
12. Desmi (VRL-14548) - Jeilin Hönttöväinö
13. sarqquu (VRL-04374) - Lehtikullan Napero VH15-018-1913
14. Shannon. (VRL-05645) - Dahabu Patrycja VH18-003-0073
15. Ireth (VRL-03777) - Zainab al Namys ox
16. dookie (VRL-04373) - Merkitön Meurik VH18-018-1218
17. Shannon. (VRL-05645) - Eligiusz al Braqa VH18-003-0061
18. Desmi (VRL-14548) - Taivasvarjelus
19. Shannon. (VRL-05645) - Polina MJA VH18-003-0100
20. Enni (VRL-09601) - WW Windholm
21. Lissu T. (VRL-12701) - Vuornan Tšaikovski
22. Ireth (VRL-03777) - Khalil Sakhir Jiddaan ox
23. Desmi (VRL-14548) - Kuninkaansurma
24. Enni (VRL-09601) - Ruskavaaran Sairaankuuma VH18-018-0067
25. miivi (VRL-13320) - Ranttaliksi
26. Eveliina (VRL-13356) - Hurmeli VH17-018-2285
27. miivi (VRL-13320) - Valejumala
28. enna (VRL-14704) - Tyrskyn Lilianna VH18-018-1083
29. Lissu T. (VRL-12701) - Elohiljan Kuolemanheleä
30. Eveliina (VRL-13356) - Niemen Aavikkohaukka VH18-018-1634