Teilikorpi

KRJ - kouluratsastuskilpailut 08.11.2017

Marraskuussa Teilikorvessa kilpaillaan Suomi 100v ja suomenhevonen 110v hengessä, eli järjestämme loppuvuoden aikana vain suomenhevosille avoimia kilpailuja niin este-, koulu- kuin kenttäratsastuksen parissa, valjakkoajoa unohtamatta. Ensimmäisenä vuoron saa kouluratsastus, jonka parissa päästään kilpailemaan 01.11.-10.11.2017.

Yleistä

Päivämäärä: 08.11.2017
Viimeinen ilmoittautumispäivä; 24.10.2017
Vastuuhenkilö Enni (VRL-09601)
Järjestyspaikka Teilikorpi (TEIL8573)
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla

Rajoitukset

Kilpailut ovat avoinna vain suomen(pien)hevosille
Luokkiin otetaan enintään 40 ratsukkoa
Ratsastaja saa tuoda enintään 4 hevosta yhteen luokkaan
Yksi hevonen saa osallistua enintään kahteen eri luokkaan ja yhteen luokkaan vain kerran

Osallistuminen

Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, hevosen VH-tunnus on vapaaehtoinen
Osallistuminen tapahtuu sähköpostitse osoitteeseen [email protected] otsikolla KRJ 371-380
Osallistumismuoto:
Luokka/luokat [rv]
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000

Luokat

Luokka 1: Helppo B, avoin sh 40/40 TT
Luokka 2: Helppo A, avoin sh 40/40 TT
Luokka 3: Helppo A, avoin sh 40/40 TT
Luokka 4: Vaativa B, avoin sh 40/40 TT

Tulokset

Luokka 1: Helppo B 40/40
1. Eenu (VRL-13600) - Vinhan Chesmu
2. Oona (VRL-11983) - Huvin Mammanmussukka VH16-018-0622
3. Isla (VRL-14577) - Tiusan Helmiina VH17-018-1727
4. meea (VRL-09844) - Hiprakan Menninkäinen VH17-018-1204
5. Lissu T. (VRL-12701) - Hiprakan Miiku
6. Eenu (VRL-13600) - Kuukarin Halina
7. Oona (VRL-11983) - Fiktion Rosmeri
8. Hazel (VRL-14333) - Fiktion Remueetu
9. Liia (VRL-11284) - Korpimoinen VH17-018-1510
10. Kida (VRL-08368) - Nomparelli
11. Hazel (VRL-14333) - Usvakato
12. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Hilariina
13. dookie (VRL-04373) - Deralia VH17-018-1129
14. Penelopeia (VRL-10625) - Tuulenpesän Pääsiäisnoita
15. Lissu T. (VRL-12701) - Turmeltajan Hornanhymy
16. Isla (VRL-14577) - Runon Anselmi VH17-018-1722
17. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Jänkäri VH17-018-1151
18. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Manuel
19. Penelopeia (VRL-10625) - Hukan Tomusokeri VH17-018-1631
20. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Vedetta VH17-018-0785
21. Kida (VRL-08368) - Sipsutus
22. Penelopeia (VRL-10625) - Ainainen VH17-018-1742
23. Lissu T. (VRL-12701) - Fiktion Sirina
24. Uppe (VRL-11253) - Unelmiina
25. meea (VRL-09844) - Tuulenpesän Jääkaisla VH17-018-0811
26. Kida (VRL-08368) - Liljan Satuprinssi VH17-018-1356
27. Liia (VRL-11284) - Vuornan Nuokkunuttu VH17-018-1472
28. Oona (VRL-11983) - Ei Tippa Tapa VH16-018-1023
29. Enni (VRL-09601) - Kallohonka VH17-018-0098
30. Milja (VRL-00692) - Fiktion Hurmiohuijari VH17-018-1212
31. Isla (VRL-14577) - Prinssi Hurmaava VH17-018-1815
32. Kida (VRL-08368) - Konfetti
33. Isla (VRL-14577) - Varjovaakuna VH17-018-1677
34. Hazel (VRL-14333) - Jukoliste
35. Uppe (VRL-11253) - Hupilan Havu
36. Lissu T. (VRL-12701) - Sukkamieli
37. Liia (VRL-11284) - Vähäpellon Kaskivelho VH17-018-0550
38. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Hiiputti VH17-018-1102
39. meea (VRL-09844) - Huvin Kuparimyrsky VH17-018-0756
40. Liia (VRL-11284) - Herra Hattarainen VH17-018-0403

Luokka 2: Helppo A 40/40
1. Isla (VRL-14577) - Haavelaakson Verna VH14-018-1794
2. Liia (VRL-11284) - Kaunon Luppakorva VH16-018-2459
3. Liia (VRL-11284) - Villahaan Hermias VH17-018-0256
4. Penelopeia (VRL-10625) - Turmeltajan Herjatar VH17-018-1565
5. Kida (VRL-08368) - Liljan Satuprinssi VH17-018-1356
6. Kida (VRL-08368) - Sipsutus
7. Minni (VRL-10337) - Peikkotanssi
8. Liia (VRL-11284) - Vuornan Einoleino VH17-018-0547
9. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Tulimuurahainen
10. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Manuel
11. Lissu T. (VRL-12701) - Ruusuraivo
12. Eenu (VRL-13600) - Fiktion Laurentti
13. Milja (VRL-00692) - Kuuralehdon Unelia VH17-018-1252
14. Kida (VRL-08368) - Konfetti
15. Milja (VRL-00692) - Väkkärä VH17-018-1645
16. Lissu T. (VRL-12701) - Runon Kuurteinen
17. Isla (VRL-14577) - Ruudin Pikku Jäynä VH14-018-2006
18. Uppe (VRL-11253) - Hupilan Havu
19. Uppe (VRL-11253) - Unelmiina
20. Penelopeia (VRL-10625) - Hukkapuron Tervakinttu
21. Lissu T. (VRL-12701) - Harmorhia
22. Kida (VRL-08368) - Nomparelli
23. Penelopeia (VRL-10625) - Vähäpellon Hurmori VH17-018-1602
24. Liia (VRL-11284) - Koistilan Surupulla VH17-018-0548
25. Oona (VRL-11983) - Huvin Rappeutuva VH16-018-0623
26. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Ruutihippu
27. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Herttuatar VH15-018-2206
28. Lissu T. (VRL-12701) - Koistilan Hallakka
29. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Hilariina
30. Hazel (VRL-14333) - Fiktion Remueetu
31. Desmi (VRL-14548) - Liljan Ruskaneito
32. Milja (VRL-00692) - Fiktion Eliina VH17-018-1209
33. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Kammotar VH17-018-0913
34. Hazel (VRL-14333) - Usvakato
35. Hazel (VRL-14333) - Jukoliste
36. Isla (VRL-14577) - Kärmeniemen Tuulenuhka VH17-018-1615
37. Eenu (VRL-13600) - Repomen
38. Eenu (VRL-13600) - Ruuvallin Vilttitossu
39. Milja (VRL-00692) - Fiktion Aralia VH17-018-1416
40. Eenu (VRL-13600) - Kahvikiukku

Luokka 3: Helppo A 40/40
1. Isla (VRL-14577) - Tiusan Rallitellen VH17-018-1777
2. Oresama (VRL-02753) - Battle In a Bottle RR
3. Uppe (VRL-11253) - Haltimo
4. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Ronkeli Rinkeli
5. Liia (VRL-11284) - Koistilan Surupulla VH17-018-0548
6. Hazel (VRL-14333) - Mörkövaaran Runoruusu
7. Lissu T. (VRL-12701) - Huvipuistohaaveri
8. Lissu T. (VRL-12701) - Kahmon Varjovisertäjä
9. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Kuukiuru
10. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Ruutihippu
11. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Pistaasi
12. Eenu (VRL-13600) - Repomen
13. Penelopeia (VRL-10625) - Vähäpellon Hurmori VH17-018-1602
14. Oresama (VRL-02753) - Simpukankerääjä
15. Hazel (VRL-14333) - Kapinahenki
16. Eenu (VRL-13600) - Ruuvallin Vilttitossu
17. Milja (VRL-00692) - Fiktion Aralia VH17-018-1416
18. Kida (VRL-08368) - Pähkinäsuklaa
19. Isla (VRL-14577) - Karma VH17-018-1544
20. Liia (VRL-11284) - Kaunon Luppakorva VH16-018-2459
21. Milja (VRL-00692) - Fiktion Eliina VH17-018-1209
22. Milja (VRL-00692) - Väkkärä VH17-018-1645
23. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Pinella
24. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Kuutamoinen
25. Eenu (VRL-13600) - Kahvikiukku
26. Liia (VRL-11284) - Villahaan Hermias VH17-018-0256
27. Lissu T. (VRL-12701) - Tiilikan Riiviö
28. Kida (VRL-08368) - Kottarainen
29. Milja (VRL-00692) - Kuuralehdon Unelia VH17-018-1252
30. Enni (VRL-09601) - Turmeltajan Kujeilija VH16-018-1751
31. Lissu T. (VRL-12701) - Kylmä Kahvi Kaunistaa
32. Isla (VRL-14577) - Tuulenpesän Paperihaarniska VH17-018-1578
33. Eenu (VRL-13600) - Fiktion Laurentti
34. Penelopeia (VRL-10625) - Hukkapuron Tervakinttu
35. Penelopeia (VRL-10625) - Turmeltajan Herjatar VH17-018-1565
36. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Tulimuurahainen
37. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Julissa
38. Oresama (VRL-02753) - Inca Jewel RR
39. Desmi (VRL-14548) - Liljan Ruskaneito
40. Minni (VRL-10337) - Peikkotanssi

Luokka 4: Vaativa B 40/40
1. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Proosa
2. Eenu (VRL-13600) - Käärmejumala
3. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Roihia VH17-018-0315
4. Lissu T. (VRL-12701) - Fiktion Kalmia
5. Desmi (VRL-14548) - Vaniljahattara
6. Liia (VRL-11284) - Mörkövaaran Jänisjahti VH16-018-2458
7. dookie (VRL-04373) - Siro-Vilske VH17-018-1795
8. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Pinella
9. Uppe (VRL-11253) - Haltimo
10. Kida (VRL-08368) - Pähkinäsuklaa
11. Hazel (VRL-14333) - Mörkövaaran Runoruusu
12. Desmi (VRL-14548) - Hupilan Tähtirikko
13. Liia (VRL-11284) - Vuornan Pilvikko VH16-018-2256
14. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Ronkeli Rinkeli
15. Isla (VRL-14577) - Seppäjärven Marmatus VH17-018-1581
16. Penelopeia (VRL-10625) - Hupilan Mallasprinssi
17. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Julissa
18. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Kuukiuru
19. Liia (VRL-11284) - Kuupellon Hellistys VH17-018-0965
20. Lissu T. (VRL-12701) - Ruudin Vuorikaarne
21. Oresama (VRL-02753) - Battle In a Bottle RR
22. Eenu (VRL-13600) - Runon Tuuve
23. Lissu T. (VRL-12701) - Aivas-Tus
24. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Lumita VH17-018-1542
25. Hazel (VRL-14333) - Kapinahenki
26. Isla (VRL-14577) - Räiskyvän Aprillia VH17-018-1547
27. Penelopeia (VRL-10625) - Lupiina VH16-018-0789
28. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Pistaasi
29. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Kuutamoinen
30. Oresama (VRL-02753) - Simpukankerääjä
31. Isla (VRL-14577) - Tiusan Uninuttu VH14-018-1788
32. Eenu (VRL-13600) - Räiskyvän Amelia
33. Oresama (VRL-02753) - Inca Jewel RR
34. Eenu (VRL-13600) - Kärmeniemen Unta
35. Oona (VRL-11983) - Hymnin Tutuliisi VH15-018-0445
36. Penelopeia (VRL-10625) - Huvin Narnia VH17-018-1747
37. Liia (VRL-11284) - Mörkövaaran Tuohikas VH17-018-0607
38. Isla (VRL-14577) - Nupun Sumutar VH16-018-0401
39. Kida (VRL-08368) - Kottarainen
40. Lissu T. (VRL-12701) - Kuukarin Harlekiina


ulkoasu © Cery 2016 | tämä on virtuaalitalli