Teilikorpi

KRJ - kouluratsastuskilpailut 04.10.2017

Päivämäärä: 04.10.2017
Viimeinen ilmoittautumispäivä; 20.09.2017
Vastuuhenkilö Enni (VRL-09601)
Järjestyspaikka Teilikorpi (TEIL8573)
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla

Rajoitukset

Kilpailut ovat avoinna kaikille
Luokkiin otetaan enintään 40 ratsukkoa
Ratsastaja saa tuoda enintään 4 hevosta yhteen luokkaan
Yksi hevonen saa osallistua enintään kahteen eri luokkaan ja yhteen luokkaan vain kerran

Osallistuminen

Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, hevosen VH-tunnus on vapaaehtoinen
Osallistuminen tapahtuu sähköpostitse osoitteeseen [email protected] otsikolla KRJ 341-360
Osallistumismuoto:
Luokka/luokat [rv]
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000

Luokat

Luokka 1: Helppo A 40/40 TT
Luokka 2: Helppo A 40/40 TT
Luokka 3: Vaativa B 40/40 TT
Luokka 4: Vaativa B 40/40 TT

Tulokset

Luokka 1: Helppo A 40/40
1. Melina (VRL-11408) - Liljan Amalia VH17-018-1590
2. Crimis (VRL-10480) - Kalmanhenkäys VH16-018-1758
3. Desmi (VRL-14548) - Dragen v.d. Duren
4. Penelopeia (VRL-10625) - Hukkapuron Tervakinttu
5. Viiru (VRL-06066) - Hilla VH17-018-1132
6. Crimis (VRL-10480) - Ruskankuva VH11-018-0398
7. Desmi (VRL-14548) - Susikallion Gemma
8. Viiru (VRL-06066) - Liekin Janella VH16-018-2409
9. Liia (VRL-11284) - Sulonuoteet VH17-018-0964
10. Uppe (VRL-11253) - Syyslahden Satiina
11. Jenna S. (VRL-00766) - Cottonlake James Dean VH17-027-0080
12. miivi (VRL-13320) - Kaikki Kaikessa
13. Jenna S. (VRL-00766) - Abbeygail J&K VH14-027-0070
14. Uppe (VRL-11253) - Viehättävän Lasiliina
15. Uppe (VRL-11253) - Hupilan Havu
16. miivi (VRL-13320) - Ilmaneito
17. Liia (VRL-11284) - Koistilan Surupulla VH17-018-0548
18. Oresama (VRL-02753) - Battle In a Bottle RR
19. Enni (VRL-09601) - Syrjän Metsähiiisi VH17-018-1374
20. Penelopeia (VRL-10625) - Vähäpellon Hurmori VH17-018-1602
21. Crimis (VRL-10480) - Kaunan Kahviaddiktio VH16-018-1318
22. Viiru (VRL-06066) - Eelin Auno
23. VP (VRL-14355) - Kärmeniemen Makia VH17-018-1329
24. Jenna S. (VRL-00766) - Marvellous Omerta VH14-035-0085
25. Melina (VRL-11408) - Hengenvaaran Humeeti VH17-018-1424
26. Liia (VRL-11284) - Kaunon Luppakorva VH16-018-2459
27. Enni (VRL-09601) - Vähäpellon Unelias VH17-018-1618
28. Penelopeia (VRL-10625) - Turmeltajan Herjatar VH17-018-1565
29. Liia (VRL-11284) - Koistilan Surupulla VH17-018-0548
30. Viiru (VRL-06066) - Seppäjärven Hurmos VH17-018-1609
31. Crimis (VRL-10480) - Herravalta VH16-018-1894
32. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Vanni
33. Melina (VRL-11408) - Runon Tiuhtiainen VH17-018-1594
34. VP (VRL-14355) - Hallaonni VH17-018-1603
35. Oresama (VRL-02753) - Inca Jewel RR
36. miivi (VRL-13320) - Kloonisoturi
37. Melina (VRL-11408) - Runon Helmikerttu VH17-018-1587
38. Jenna S. (VRL-00766) - Moncel's Malwira VH16-027-0119
39. Enni (VRL-09601) - Teilikorven Unihattu VH17-018-1613
40. miivi (VRL-13320) - Varisvaino

Luokka 2: Helppo A 40/40
1. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Vanni
2. Penelopeia (VRL-10625) - Vähäpellon Hurmori VH17-018-1602
3. Melina (VRL-11408) - Runon Helmikerttu VH17-018-1587
4. Oresama (VRL-02753) - Inca Jewel RR
5. VP (VRL-14355) - Kärmeniemen Makia VH17-018-1329
6. Liia (VRL-11284) - Sulonuoteet VH17-018-0964
7. miivi (VRL-13320) - Varisvaino
8. Melina (VRL-11408) - Hengenvaaran Humeeti VH17-018-1424
9. Crimis (VRL-10480) - Roscoff Sugarcraft VH16-027-0157
10. miivi (VRL-13320) - Kloonisoturi
11. Enni (VRL-09601) - Vähäpellon Unelias VH17-018-1618
12. Uppe (VRL-11253) - Viehättävän Lasiliina
13. Crimis (VRL-10480) - Kirottujen Karnevaali VH17-018-1039
14. Jenna S. (VRL-00766) - Moncel's Malwira VH16-027-0119
15. Desmi (VRL-14548) - Susikallion Gemma
16. Jenna S. (VRL-00766) - Marvellous Omerta VH14-035-0085
17. Jenna S. (VRL-00766) - Cottonlake James Dean VH17-027-0080
18. Liia (VRL-11284) - Koistilan Surupulla VH17-018-0548
19. Melina (VRL-11408) - Runon Tiuhtiainen VH17-018-1594
20. Melina (VRL-11408) - Liljan Amalia VH17-018-1590
21. Viiru (VRL-06066) - Jalosoturi VH16-018-1729
22. Crimis (VRL-10480) - Rosin Kuvajaenen VH14-018-0478
23. Liia (VRL-11284) - Koistilan Surupulla VH17-018-0548
24. miivi (VRL-13320) - Ilmaneito
25. Viiru (VRL-06066) - Eelin Auno
26. Penelopeia (VRL-10625) - Hukkapuron Tervakinttu
27. Viiru (VRL-06066) - Hilla VH17-018-1132
28. Enni (VRL-09601) - Teilikorven Unihattu VH17-018-1613
29. miivi (VRL-13320) - Kaikki Kaikessa
30. VP (VRL-14355) - Hallaonni VH17-018-1603
31. Uppe (VRL-11253) - Syyslahden Satiina
32. Crimis (VRL-10480) - Hercules v.d. Amarant VH16-040-0029
33. Penelopeia (VRL-10625) - Turmeltajan Herjatar VH17-018-1565
34. Enni (VRL-09601) - Syrjän Metsähiiisi VH17-018-1374
35. Liia (VRL-11284) - Kaunon Luppakorva VH16-018-2459
36. Oresama (VRL-02753) - Battle In a Bottle RR
37. Desmi (VRL-14548) - Dragen v.d. Duren
38. Uppe (VRL-11253) - Hupilan Havu
39. Jenna S. (VRL-00766) - Abbeygail J&K VH14-027-0070
40. Viiru (VRL-06066) - Seppäjärven Hurmos VH17-018-1609

Luokka 3: Vaativa B 40/40
1. Jenna S. (VRL-00766) - Lady Prismatic VH13-035-0051
2. Melina (VRL-11408) - Runon Venni VH17-018-1314
3. Penelopeia (VRL-10625) - Hupilan Käärmeenlumooja
4. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Ronkeli Rinkeli
5. Jenna S. (VRL-00766) - Sabina J&K VH12-035-0186
6. Viiru (VRL-06066) - Maanan Kuuras
7. Uppe (VRL-11253) - Vähäpellon Tuumas
8. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Pinella
9. Liia (VRL-11284) - Mörkövaaran Tuohikas VH17-018-0607
10. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Kullervo
11. miivi (VRL-13320) - Syrjän Keijuprinsessa
12. miivi (VRL-13320) - Ruuvallin Persiljainen
13. Jenna S. (VRL-00766) - Elburn Elliot VH14-139-0022
14. Uppe (VRL-11253) - Hirsimäen Fredrika
15. miivi (VRL-13320) - Valejumala
16. Liia (VRL-11284) - Whitespur Penarthur VH17-027-0058
17. Penelopeia (VRL-10625) - Lupiina VH16-018-0789
18. Enni (VRL-09601) - Vähäpellon Mahonki VH17-018-1612
19. Melina (VRL-11408) - Tyrskyn Tuura VH17-018-1423
20. Oresama (VRL-02753) - Atomipommipormestari
21. Jenna S. (VRL-00766) - Greenwich's Cecilia VH06-035-9434
22. Penelopeia (VRL-10625) - Maanan Kotkansiipi
23. Melina (VRL-11408) - Runon Tähtisotilas VH17-018-1355
24. Aino (VRL-14510) - Ruttoruhtinas VH17-018-0154
25. Enni (VRL-09601) - Hortensian Rohtosumu VH17-018-1141
26. Viiru (VRL-06066) - Eelin Jaloneito VH16-018-1713
27. Enni (VRL-09601) - Kettulan Lapikas VH17-018-0869
28. Crimis (VRL-10480) - Tiilikan Väineri VH16-018-2293
29. Desmi (VRL-14548) - Solar Flare Eclipse
30. Desmi (VRL-14548) - Clementine of Smithloch
31. Uppe (VRL-11253) - Haltimo
32. Viiru (VRL-06066) - Seppäjärven Tulitiainen VH17-018-1435
33. Oresama (VRL-02753) - Simpukankerääjä
34. Oresama (VRL-02753) - Toxic Fox RR
35. Crimis (VRL-10480) - Platinablondi VH16-018-2087
36. miivi (VRL-13320) - Valonsäde
37. Liia (VRL-11284) - Majestic Brightwhite VH17-035-0048
38. Melina (VRL-11408) - Mörkövaaran Käpykranaatti VH17-018-1337
39. Penelopeia (VRL-10625) - Moon Suvanto
40. Liia (VRL-11284) - Kuupellon Hellistys VH17-018-0965

Luokka 4: Vaativa B 40/40
1. Penelopeia (VRL-10625) - Moon Suvanto
2. Penelopeia (VRL-10625) - Hupilan Käärmeenlumooja
3. Viiru (VRL-06066) - Seppäjärven Tulitiainen VH17-018-1435
4. Uppe (VRL-11253) - Haltimo
5. Melina (VRL-11408) - Runon Tähtisotilas VH17-018-1355
6. Uppe (VRL-11253) - Vähäpellon Tuumas
7. Liia (VRL-11284) - Kuupellon Hellistys VH17-018-0965
8. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Pinella
9. Melina (VRL-11408) - Mörkövaaran Käpykranaatti VH17-018-1337
10. Liia (VRL-11284) - Mörkövaaran Tuohikas VH17-018-0607
11. miivi (VRL-13320) - Valonsäde
12. Liia (VRL-11284) - Whitespur Penarthur VH17-027-0058
13. Desmi (VRL-14548) - Solar Flare Eclipse
14. Oresama (VRL-02753) - Atomipommipormestari
15. Jenna S. (VRL-00766) - Lady Prismatic VH13-035-0051
16. Oresama (VRL-02753) - Toxic Fox RR
17. Enni (VRL-09601) - Vähäpellon Mahonki VH17-018-1612
18. Melina (VRL-11408) - Runon Venni VH17-018-1314
19. Jenna S. (VRL-00766) - Elburn Elliot VH14-139-0022
20. Oresama (VRL-02753) - Simpukankerääjä
21. Jenna S. (VRL-00766) - Greenwich's Cecilia VH06-035-9434
22. miivi (VRL-13320) - Ruuvallin Persiljainen
23. miivi (VRL-13320) - Syrjän Keijuprinsessa
24. Penelopeia (VRL-10625) - Lupiina VH16-018-0789
25. Viiru (VRL-06066) - Maanan Kuuras
26. Aino (VRL-14510) - Humppalaki VH17-018-0524
27. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Ronkeli Rinkeli
28. Liia (VRL-11284) - Majestic Brightwhite VH17-035-0048
29. Desmi (VRL-14548) - Clementine of Smithloch
30. Uppe (VRL-11253) - Hirsimäen Fredrika
31. Aino (VRL-14510) - Tilinteon Hetki VH17-018-0626
32. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Kullervo
33. Melina (VRL-11408) - Tyrskyn Tuura VH17-018-1423
34. Enni (VRL-09601) - Hortensian Rohtosumu VH17-018-1141
35. Penelopeia (VRL-10625) - Maanan Kotkansiipi
36. Viiru (VRL-06066) - Eelin Jaloneito VH16-018-1713
37. Enni (VRL-09601) - Kettulan Lapikas VH17-018-0869
38. Jenna S. (VRL-00766) - Sabina J&K VH12-035-0186
39. miivi (VRL-13320) - Valejumala
40. Aino (VRL-14510) - Ruttoruhtinas VH17-018-0154


ulkoasu © Cery 2016 | tämä on virtuaalitalli