Teilikorpi

KERJ - kenttäratsastuskilpailut 11.02.2018

Päivämäärä 11.02.2018
Viimeinen ilmoittautumispäivä 27.01.2018
Vastuuhenkilö Enni (VRL-09601)
Järjestyspaikka Teilikorpi (TEIL8573)
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla

Rajoitukset

Kilpailut ovat avoinna kaikille
Luokkiin otetaan enintään 40 ratsukkoa
Ratsastaja saa tuoda enintään 4 hevosta yhteen luokkaan
Yksi hevonen saa osallistua vain yhteen luokkaan

Osallistuminen

Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, hevosen VH-tunnus on vapaaehtoinen
Osallistuminen tapahtuu sähköpostitse osoitteeseen [email protected] otsikolla KERJ 51-60
Osallistumismuoto:
Luokka/luokat [rv]
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000

Luokat

Luokka 1: Helppo (avoin kaikille) 40/40 T
Luokka 2: CIC1 (avoin kaikille) 40/40 T

Tulokset

Luokka 1: Helppo 40/40
1. Enni (VRL-09601) - Kapeenvalkea VH18-018-0062
2. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Vilukko
3. Penelopeia (VRL-10625) - Syrjän Marmeladi
4. PJ (VRL-14469) - Kievarinkujan Sadepisara
5. tvisha (VRL-01671) - Hattuvaaran Mikki
6. Enni (VRL-09601) - Hymnin Jullittaja VH17-018-2052
7. Natalia (VRL-05175) - Llewellyn Elen VH18-022-0013
8. Tuulia T. (VRL-00084) - Huvin Nukkumatti VH17-018-0320
9. Enni (VRL-09601) - Vähäpellon Mahonki VH17-018-1612
10. Natalia (VRL-05175) - Blodeuwedd VH17-024-0012
11. Natalia (VRL-05175) - Cadwalla Owain
12. Desmi (VRL-14548) - Karvalakkisankari
13. PJ (VRL-14469) - Kaunon Kurko
14. tvisha (VRL-01671) - Leijonaleikki VH18-018-0030
15. Lissu T. (VRL-12701) - Turmeltajan Hornanhymy
16. Oresama (VRL-02753) - Ensi-Ilta-Aurinko
17. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Aamupäivänsäde
18. Lissu T. (VRL-12701) - Pottuuntunut Pelvoitus
19. Desmi (VRL-14548) - Tuulenpesän Tattiralli
20. Jenna S. (VRL-00766) - Mistress Trixxie VH13-027-0296
21. Enni (VRL-09601) - Vähäpellon Onni VH17-018-1840
22. Natalia (VRL-05175) - Rhydderch Aryana VH18-023-0002
23. Hapero (VRL-06115) - Aavekajo VH17-018-1684
24. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Nökönuuka VH17-018-1537
25. Jenna S. (VRL-00766) - Moncel's Malwira VH16-027-0119
26. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Rusinapulla
27. Lissu T. (VRL-12701) - Kuolinsyy
28. Melina (VRL-11408) - Hengenvaaran Tina VH17-018-1709
29. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Nuotionokkonen VH17-018-1538
30. Jenna S. (VRL-00766) - Matilda J&K VH17-027-0089
31. Tuulia T. (VRL-00084) - Viisikon Pakkasvahti VH17-018-0956
32. Lissu T. (VRL-12701) - Koistilan Hallakka
33. Jenna S. (VRL-00766) - Rascal VH17-027-0062
34. PJ (VRL-14469) - Kievarinkujan Taikauni
35. tvisha (VRL-01671) - Viidakkokissa VH18-018-0045
36. tvisha (VRL-01671) - Hattuvaaran Viljami
37. PJ (VRL-14469) - Tuulenpesän Lakkavadelma
38. Liia (VRL-11284) - Kermakaneli VH16-018-2804
39. Tuulia T. (VRL-00084) - Mörkövaaran Metsänpeikko VH17-018-0419
40. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Tropiikki VH17-018-1570

Luokka 2: CIC1 40/40
1. Enni (VRL-09601) - Teilikorven Metsähinen VH17-018-1816
2. Hapero (VRL-06115) - Hukan Huutonauru VH17-018-1568
3. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Ronkeli Rinkeli
4. Oresama (VRL-02753) - Simpukankerääjä
5. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Sudenlento
6. tvisha (VRL-01671) - Jäämarja
7. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Esi-Isä
8. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Lumivirsu VH17-018-0765
9. Melina (VRL-11408) - Koistilan Minella VH17-018-2201
10. Tuulia T. (VRL-00084) - Kärmeniemen Odessa VH17-018-1698
11. Lissu T. (VRL-12701) - Fiktion Kalmia
12. Lissu T. (VRL-12701) - Valkyria
13. Lissu T. (VRL-12701) - Huvin Vuoksi
14. tvisha (VRL-01671) - Nopparuletti
15. Oona (VRL-11983) - Myhar 'B
16. Enni (VRL-09601) - Uhrilehto VH17-018-2071
17. Desmi (VRL-14548) - Sydänjäätä
18. Tuulia T. (VRL-00084) - Riikinnevan Virnanlehti VH18-018-0051
19. Jenna S. (VRL-00766) - Abrianna J&K VH18-027-0004
20. Molly (VRL-14516) - Nathanael du Boux
21. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Tulipalokiire
22. Lissu T. (VRL-12701) - Riidenmarja
23. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Pähkinöinä
24. Jenna S. (VRL-00766) - Cottonlake James Dean VH17-027-0080
25. Enni (VRL-09601) - Vännin Suomineito VH18-018-0060
26. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Mohikaani VH17-018-1539
27. Molly (VRL-14516) - Goliath du Boux
28. Penelopeia (VRL-10625) - Downtown Girl VH12-011-0254
29. Molly (VRL-14516) - Ankylosing Spondylitis
30. Jenna S. (VRL-00766) - Cal Trask J&K VH17-027-0097
31. Molly (VRL-14516) - Lisette du Boux
32. Oona (VRL-11983) - Junttihuligaani VH16-018-0036
33. Enni (VRL-09601) - Vähäpellon Unelias VH17-018-1618
34. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Haamu VH17-018-1375
35. PJ (VRL-14469) - Haaveusva
36. Penelopeia (VRL-10625) - Imladris VH15-209-0047
37. Tuulia T. (VRL-00084) - Ventoksen Rusinantte VH17-018-0951
38. Oresama (VRL-02753) - Atomipommipormestari
39. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Myrtti VH17-018-1274
40. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Tulikettu


ulkoasu © Cery 2016 | tämä on virtuaalitalli