Teilikorpi

ERJ - esteratsastuskilpailut 02.03.2018

Päivämäärä 02.03.2018
Viimeinen ilmoittautumispäivä 27.01.2018
Vastuuhenkilö Enni (VRL-09601)
Järjestyspaikka Teilikorpi (TEIL8573)
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla

Rajoitukset

Kilpailut ovat avoinna kaikille
Luokkiin otetaan enintään 40 ratsukkoa
Ratsastaja saa tuoda enintään 4 hevosta yhteen luokkaan
Yksi hevonen saa osallistua enintään kahteen eri luokkaan ja yhteen luokkaan vain kerran

Osallistuminen

Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, hevosen VH-tunnus on vapaaehtoinen
Osallistuminen tapahtuu sähköpostitse osoitteeseen [email protected] otsikolla ERJ 241-270
Osallistumismuoto:
Luokka/luokat [rv]
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000

Luokat

Luokka 1: 110cm 40/40 TT
Luokka 2: 110cm 40/40 TT

Tulokset

Luokka 1: 110cm 40/40
1. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Pähkinöinä
2. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Jumalanpelko
3. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Koiranilma VH17-018-2082
4. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Tervapiru VH17-018-1690
5. Tuulia T. (VRL-00084) - Riekontorpan Sävellahja VH17-018-0947
6. Jenna S. (VRL-00766) - Burdock Lily VH15-027-0305
7. Jenna S. (VRL-00766) - Abrianna J&K VH18-027-0004
8. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Tulikettu VH18-018-0134
9. Vibaja (VRL-00727) - Margaery of Smithloch VH17-027-0084
10. Shannon. (VRL-05645) - Adinan Drago VH16-018-0760
11. Tuulia T. (VRL-00084) - Kuusniemen Voinipsu VH17-018-0597
12. Enni (VRL-09601) - Vähäpellon Unelias VH17-018-1618
13. Jenna S. (VRL-00766) - Magdalena J&K VH18-027-0019
14. Kida (VRL-08368) - Pirunkorven Sulosointu
15. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Patakasi VH17-018-2077
16. Shannon. (VRL-05645) - BT Dziewulski VH17-003-0150
17. Vibaja (VRL-00727) - Hengenvaaran Koiranilma VH17-018-2082
18. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Taisto VH17-018-1569
19. Enni (VRL-09601) - Uhrilehto VH17-018-2071
20. Shannon. (VRL-05645) - CLAR Zhirayr VH16-003-0132
21. Enni (VRL-09601) - Teilikorven Metsähinen VH17-018-1816
22. VP (VRL-14355) - Luminami
23. Kida (VRL-08368) - Pirunkorven Riesu
24. Nikki (VRL-14085) - Knockturn Dancing In The Dark VH17-029-0136
25. Desmi (VRL-14548) - Kauhistuttava Kiuashirviö
26. tvisha (VRL-01671) - Nopparuletti VH18-018-0133
27. Lissu T. (VRL-12701) - Kalvia
28. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Satelliitti VH18-018-0261
29. tvisha (VRL-01671) - Jäämarja VH18-018-0132
30. Tuulia T. (VRL-00084) - Mörkövaaran Kuunliekki VH17-018-0691
31. Enni (VRL-09601) - Syrjän Metsähiisi VH17-018-1374
32. Vibaja (VRL-00727) - Hengenvaaran Patakasia VH17-018-2077
33. Isla (VRL-14577) - Kuivilla VH17-018-2115
34. Shannon. (VRL-05645) - BT Badius Zaman VH17-003-0151
35. tvisha (VRL-01671) - Pirunkorven Vadelmavaahto VH18-018-0190
36. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Sirydd VH17-023-0108
37. Hapero (VRL-06115) - Kuolonkirkas VH17-018-1874
38. Nikki (VRL-14085) - Moondust Noir VH17-029-0108
39. Desmi (VRL-14548) - Helmiahon Tiitiäinen
40. Jenna S. (VRL-00766) - Aberto J&K VH18-027-0016

Luokka 2: 110cm 40/40
1. Desmi (VRL-14548) - Helmiahon Tiitiäinen
2. Shannon. (VRL-05645) - BT Dziewulski VH17-003-0150
3. Enni (VRL-09601) - Teilikorven Metsähinen VH17-018-1816
4. Kida (VRL-08368) - Pirunkorven Riesu
5. Shannon. (VRL-05645) - Adinan Drago VH16-018-0760
6. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Sirydd VH17-023-0108
7. Tuulia T. (VRL-00084) - Riikinnevan Virnanlehti VH18-018-0051
8. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Koiranilma VH17-018-2082
9. tvisha (VRL-01671) - Pirunkorven Vadelmavaahto VH18-018-0190
10. Jenna S. (VRL-00766) - Burdock Lily VH15-027-0305
11. Nikki (VRL-14085) - Moondust Noir VH17-029-0108
12. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Tulikettu VH18-018-0134
13. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Patakasi VH17-018-2077
14. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Taisto VH17-018-1569
15. Jenna S. (VRL-00766) - Abrianna J&K VH18-027-0004
16. Vibaja (VRL-00727) - Hengenvaaran Koiranilma VH17-018-2082
17. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Satelliitti VH18-018-0261
18. tvisha (VRL-01671) - Jäämarja VH18-018-0132
19. Vibaja (VRL-00727) - Margaery of Smithloch VH17-027-0084
20. tvisha (VRL-01671) - Nopparuletti VH18-018-0133
21. VP (VRL-14355) - Luminami
22. Jenna S. (VRL-00766) - Magdalena J&K VH18-027-0019
23. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Pähkinöinä
24. Enni (VRL-09601) - Syrjän Metsähiisi VH17-018-1374
25. Jenna S. (VRL-00766) - Aberto J&K VH18-027-0016
26. Enni (VRL-09601) - Uhrilehto VH17-018-2071
27. Shannon. (VRL-05645) - BT Badius Zaman VH17-003-0151
28. Shannon. (VRL-05645) - A.D. Diamant VH15-024-0014
29. Isla (VRL-14577) - Kuivilla VH17-018-2115
30. Tuulia T. (VRL-00084) - Huvitutin Turmanloukko VH17-018-2106
31. Kida (VRL-08368) - Pirunkorven Sulosointu
32. Nikki (VRL-14085) - Knockturn Dancing In The Dark VH17-029-0136
33. Enni (VRL-09601) - Vähäpellon Unelias VH17-018-1618
34. Lissu T. (VRL-12701) - Kalvia
35. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Jumalanpelko
36. Tuulia T. (VRL-00084) - Ventoksen Rusinantte VH17-018-0951
37. Tuulia T. (VRL-00084) - Kärmeniemen Odessa VH17-018-1698
38. Desmi (VRL-14548) - Kauhistuttava Kiuashirviö
39. Hapero (VRL-06115) - Kuolonkirkas VH17-018-1874
40. Vibaja (VRL-00727) - Hengenvaaran Patakasia VH17-018-2077


ulkoasu © Cery 2016 | tämä on virtuaalitalli